גיוס משקיעים לעסק שלכם יכולה להיות משימה לא פשוטה ללא עזרתו של אריה כהן, חונך עסקי. בין אם מדובר על חברה צעירה אשר מחפשת מימון להשקעה ראשונית או חברה וותיקה אשר מחפשת משקיע או שותף פוטנציאלי, הרי שהליווי המקצועי של חונך עסקי יכול לתרום רבות לשם איתור המשקיע המתאים לכם ביותר וביצוע עסקה מוצלחת עימו. זכרו כי המשקיעים שלכם מחפשים עסק אשר יניב את פירות ההצלחה במהרה ועל כן ישנה חשיבות בהצגת העסק שלכם כבעל פוטנציאל רב.

גיוס משקיעים – איך עושים את זה נכון ?

גיוס משקיעים הינה משימה לאנשים אשר מכירים את עולם העסקים ויכולים לעזור לכוון אתכם למקורות הנכונים. זאת לצד העבודה על תכנית עסקית מדויקת אשר תציג את העסק שלכם על צדדיו הטובים ביותר. על מנת לבצע גיוס משקיעים בצורה נכונה יהיה עליכם לעבור גם על השלבים הבאים בתהליך:

  • הכר את המשקיע – חשוב לזכור כי קיימים סוגים שונים של משקיעים ועל כן הדבר ישפיע על האופן בו אתם מציגים את העסק שלכם בפניהם. משקיעים פרטיים לרוב יעדיפו להשקיע בחברות אשר נמצאות בתחילת דרכן, אילו משקיעים מקצועיים יהיו אלו אשר ידרשו עבודה רבה יותר לשם קבלת הסכמתם להשקעה.
  • שקיפות – זכרו כי המשקיע ירצה בסופו של דבר לראות תמורה להשקעתו. על כן חשוב לשקף בפניו את הפוטנציאל לרווח, אך לא להתחייב במאת האחוזים. שימו דגש על היתרונות שלכם ותארו את הדרכים שלכם להשגת המטרות והיעדים העסקיים שלכם.
  • הצגה נכונה – שימו לב כי אתם מציגים את עצמכם ואת העסק שלכן בצורה רצינית ומקצועית. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת היא באמצעות תכנית עסקית מפורטת אשר תמחיש את החזון שלכם בתור חברה ותביא לידי ביטוי את היתרונות שלכם בתור אנשי עסקים מקצועיים.

היעזרו במקצוענים

איתור או גיוס של משקיע פוטנציאלי אינה משימה פשוטה, על כן תוכלו לסייע להצלחתו של התהליך על ידי קבלת ייעוץ וליווי צמוד של אריה כהן, חונך עסקי. הוא יוכל לסייע לכם במציאת השפה המשותפת עם המשקיעים וייעול התהליך כולו.