אין סיבה לחכות, אריה כהן – חונך עסקי יכול לסייע לכם בקבלת הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים. זה כבר ידוע לכל, עסקים קטנים עלולים להיתקל בקשיים פיננסיים, אך את ההלוואה אתם תוכל לנצל לשם שיקום המצב הכלכלי של החברה, מימון הון חוזר, הקמה או הגדלה של העסק. לשם קבלת ההלוואות הללו מומלץ להיעזר בחברה אשר מספקת שירות של ייעוץ עסקי. כך תוכלו להציג את העסק שלכם על הצד הטוב ביותר ותוכלו להראות את הפוטנציאל החיובי הכלכלי אשר קיים בעסק שלכם.

 

הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים – דברים שצריך לדעת

מטרתן של הלוואות בערבות המדינה לעסקים קטנים היא לצמצם את החשיפה לסיכון של הבנק בעת מתן ההלוואה. דבר זה יאפשר לעסקים קטנים קבלה של הלוואה במינוף גבוה יותר ובריבית נמוכה יותר. חשוב לזכור כי חרף העובדה כי המדינה חתומה בתור ערב על ההלוואה, ואם הבנק ייאלץ לממש ערבותה זו, עדיין על בעל העסק הוא זה שחותם אישית על ההלוואה וערב אישית לפירעון.

חשוב לזכור כי ערבות המדינה ניתנת לבנק עצמו. העמדת הערבות מאפשרת מתן הלוואות לעסקים אשר לא היו מקבלים מהבנק הלוואה ללא הערבות. הבנקים המדוברים הינם אוצר החייל, לאומי, מזרחי ומרכנתיל. תכנית ההלוואות בערבות המדינה מאפשרת ריבית נוחה, פריסת תשלומים ל- 5 שנים ואף אפשרות לדחיית התשלום הראשון בחצי שנה. על מנת לקבל הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים יהיה עליכם להציג בפני הגוף המתאם והבנק ממנו מבוקשת ההלוואה את העובדה כי אתם, בעלי העסק, יודעים בצורה ברורה למה אתם זקוקים להלוואה וכיצד קבלתה תשפיע בצורה חיובית על הפעילות העסקית שלכם.

 

הכל מתחיל בתכנית עסקית טובה

על מנת להוכיח לבנק ולגופים המתאמים כי אתם מבינים את ההשלכות הכלכליות של קבלת ההלוואה ובידכם תכנית פעולה מסודרת, אתם יכולים להיעזר בשירותיו של אריה כהן – חונך עסקי בעל ניסיון רב בתחום זה. זכרו, עסק חדש מקימים רק בליווי צמוד של יועץ עסקי מנוסה.