הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים יכולות להיות גלגל ההצלה לו העסק שלכם זקוק. אריה כהן – חונך עסקי, הוא אחד האנשים המובילים את תחום הייעוץ העסקי ויכול לסייע לכם במציאת ההלוואה המתאימה ביותר לכם, בנייה והכנה נכונה של תכנית עסקית מפורטת וקבלת ההלוואה אותה אתם מבקשים. בשעה שהבנקים עלולים לבחור להימנע מלאשר הלוואות לבעלי עסקים אשר לא הציבו מספיק ערבויות וביטחונות כלכליים, הרי שהלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות זו שתסייע במצבים מסוג זה.

 

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים – היתרונות

להיות עסק מתפקד ומשגשג במדינת ישראל זו משימה לא פשוטה כלל. עסקים רבים עלולים להזדקק לתגבורת של נזילות על יד הלוואות. כיום, עסקים כבר לא צריכים להסתמך אך ורק על השוק הבנקאי לשם קבלת מימון, ועומדות לרשותכם אפשרויות שונות ומגוונות לקבלת ההלוואה והאשראי לו אתם זקוקים.

  • גם במידה והבנק סירב לבקשתכם להלוואה, חשוב לציין כי אין הדבר אומר באופן חד משמעי כי מדובר בעסק בעייתי. ייתכן ואתם כרגע נמצאים בנקודת זמן קשה אך זמנית. הלוואה חוץ בנקאית יכולה לסייע לעסק שכזה על ידי ניסיון חילוץ פיננסי וסיוע ביציאה מהקשיים.
  • הלוואות חוץ בנקאיות יכולות להתאים לסוגים שונים של עסקים, אלו שמעוניינים להתרחב, עסקים הזקוקים להלוואת הון חוזר ועסקים אשר נמצאים כעת בקשיי נזילות זמניים.
  • אחד היתרונות הבולטים ביותר של הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים הוא בכך שהעסק יכול לשמור על מסגרת האשראי הבנקאית שלו ולהימנע מניצולה. כך העסק יוכל לתפקד בצורה יעילה תוך כיבוד כל ההתחייבויות הפיננסיות שלו לספקים השונים.

 

איפה מוצאים הלוואה ?

הלוואות לעסקים יכולות להגיע ממקורות שונים, קרנות סיוע לעסקים, הלוואה על חשבון קרן השתלמות, הלוואה דרך כרטיס אשראי והלוואות חוץ בנקאיות מחברות פיננסיות. הדבר החשוב ביותר עבורכם הוא לאתר את מקור ההלוואה המשתלם ביותר בעבור העסק שלכם. לשם השגת מטרה זו אנו מזמינים אתכם לפנות אל אריה כהן, חונך עסקי. יחד תוכלו לאתר את ההלוואה המושלמת עבורכם ולפעול על מנת להשיגה בהקדם.