הלוואות לעסקים בערבות המדינה מהוות אפיק הלוואה נוח לעסקים רבים. אריה כהן – חונך עסקי הוא הדרך הטובה והמהירה ביותר שלכם לקבלת ההלוואה המבוקשת על ידכם. עבודה בשיתוף פעולה מלא עם חברה אשר מתמחה במתן ייעוץ עסקי מקצועי מבטיחה כי העסק שלכם יעלה על המסלול המתאים לו ביותר. הן מבחינה פיננסית, תפעולית ואפילו מבחינה שיווקית.

הגשת בקשה לשם הלוואות לעסקים בערבות המדינה – אל תעשו את זה לבד

מבחינה טכנית, כל עסק רשאי להגיש בצורה עצמאית את בקשת ההלוואה ולהתנהל בכוחות עצמו אל מול הגוף המתאם והבנק המלווה. אך המציאות היא שבקשות רבות אשר מוגשות בצורה עצמאית נענות בשלילה. אין השלילה אומרת כי העסק אינו בעל נתונים טובים, אלא רק כי התנהל בצורה לא נכונה מול הגורמים השונים. חשוב לזכור כי הקרן להלוואות בערבות מדינה מעוניינת בעסקים אשר מסוגלים להגיש לה בקשה אשר מראה על ידע וניסיון פיננסי.

על מנת להשיג את המטרה הזו יהיה עליכם להכין תכנית עסקית מפורטת. בה תכללו את אופי העסק, החזון, המטרות והיעדים אשר ברצונכם להשיג. זאת לצד פירוט מדויק ככל הניתן על הדרכים בעזרתן אתם מתכננים להשיג את מטרותיכם. על מנת ליצור את התכנית העסקית המתאימה ביותר לעסק שלכם יהיה עליכם להיוועץ ביועץ עסקי. הוא יוכל לסייע לכם לנסח את התכנית בצורה הנכונה אשר תסייע לכם לקבל את ההלוואה המבוקשת.

 ההלוואה המתאימה והנוחה ביותר

הלוואות לעסקים בערבות המדינה מאפשרות לעסקים שונים לקבל הלוואה משתלמת בתנאים נוחים במיוחד. את פריסת התשלומים תוכלו לבצע על פני 5 שנים, ואת התשלום הראשון ניתן לדחות בחצי שנה. חשוב לציין כי גם שיעורי הריבית ביחס לשוק ההלוואות הבנקאיות הינם נמוכים יחסית. חשוב לזכור כי אתם הם אלו שמחזירים את ההלוואה, וכי העובדה כי המדינה חתומה כערב על בקשתכם לא אומרת כי בקושי הראשון הם יתייצבו וישלמו את ההלוואה במקומכם. חשוב מאוד לא להתמהמה ולוודא כי יש באמתחתכם תכנית פיננסית בעזרתה תוכלו להחזיר את ההלוואה ולהמשיך לפתח את העסק שלכם.