כיום לא כל אדם יכול להשיג הלוואה. מדובר בהליך מורכב אשר אנשים רבים אינם מבינים את החובות והדרישות הכרוכות בו. אותם אנשים מנסים להשיג את ההלוואה באופן עצמאי ובמרבית המקרים בקשתם נשללת. לחילופין מבקש ההלוואה מקבל סכום הנמוך משמעותית מן הסכום הנדרש. הלוואות לעסקים חדשים הם דבר אשר גופים מסוימים מתמחים בו, גופים אשר מבינים לעומק כיצד המערכת הבנקאית עובדת, מה היא מצפה לראות בעת הבקשה לקבלת הלוואה ומה נציג הבנק צריך לשמוע על מנת להבין שמדובר בעסק בעל פוטנציאל חיובי.

הלוואות לעסקים חדשים בדרך הקלה 

במידה ולא עשיתם עדיין ניסיון לקבל הלוואה בכוחות עצמכם – מוטב שתחסכו לעצמכם את הזמן והמאמץ. חברות העוסקות בייעוץ עסקי יסייעו לכם בתהליך זה ויאפשרו לכם לקבל הלוואה בתנאים מוטבים. פניה עצמאית אל הבנק לא רק שתוביל לסיכויים הצלחה נמוכים אלא גם תציג בפניכם תנאי הלוואה לא נוחים.

יועץ עסקי אשר מכיר את התחום הפיננסי על בוריו יוכל לספר לכם על הקרנות השונות הקיימות בישראל, קרנות אשר מטרתן לסייע לעסקים קטנים ובינוניים לגייס אשראי. היתרונות של קרנות אלה באים לידי ביטוי במספר נקודות :

  • בעל העסק נדרש להציג הון עצמי ובטחונות מועטים (25% מסך ההלוואה במידה ומדובר בקרן בערבות מדינה)
  • פריסת החוב נוחה (לרוב 5-6 שנים) כולל תקופת גרייס הנע בין חצי שנה לשנה (תלוי בקרן)
  • הריבית הינה נמוכה יחסית לריבית המוצעת בבנק
  • עבור עסק חדש ניתן לקבל הלוואה של עד 500,000 ₪
  • עבור עסק קיים ניתן לקבל הלוואה המהווה אחוז מסוים מהמחזור השנתי (בהתאם לסוג הקרן והמחזור השנתי)

הלוואות לעסקים חדשים – הלוואה חכמה

הדרך החכמה לקבלת הלוואה עוברת דרך השירות והייעוץ של אריה כהן אשר צבר ניסיון רב בתחום גיוס האשראי וטיפול בנושאים פיננסיים עבור חברות גדולות – בינוניות במגזר הפרטי כמו גם במגזר הציבורי. על ידי בחינה מעמיקה של העסק יוכל אריה כהן להתאים לכם את ההלוואה הטובה ביותר, להכין תוכנית עסקית סדורה ולהדריך אתכם כיצד למנף את ההלוואה ולהתנהל נכון בדרך להצלחת העסק.

הלוואות לעסקים חדשים