הלוואות לעסקים קטנים הם מנוע הצמיחה המשמעותי ביותר שיש לעסקים קטנים ולמשק כולו. העסקים הקטנים והבינוניים מהווים חלק חשוב בכלכלה המקומית והם מספקים פרנסה לחלק ניכר ממעמד הביניים עליו נשענת הכלכלה, לכן חשוב להעניק להם את התמיכה והעזרה הנחוצה בגיוס אשראי.

ללא הלוואות העסקים הקטנים לא יוכלו להתקיים ולהתפתח, אך מצד שני בכל הלוואה גלומה סכנה כי הלווה לא יוכל להחזיר אותה. על מנת לבטח את עצמו מפני מקרה כזה, גובה הבנק ריבית המגלמת את הסיכון ודורש בטחונות המהווים אחוז מסוים מסך ההלוואה על מנת להראות כי ללווה יש גב כלכלי.

הלוואות לעסקים קטנים – איך מקבלים הלוואה ? 

כיום יותר קשה לקבל הלוואה מאשר בעבר. עסקים חדשים רבים נתקלים במצב שאין להם די ממון על מנת להוציא לפועל את הרעיון העסקי או שאין להם מימון עבור מכונות, מלאי והרחבה של העסק הקיים.

על מנת להשיג מימון זה יכול בעל העסק לפנות אל הבנק בבקשה לקבלת הלוואה. הבנק מצידו מציג דרישות אשר אינן מקלות עם בעלי העסקים כאשר אחת מהן היא להראות תכנית עסקית ברורה ומקצועית. תנאי ההלוואה יקבעו בהתאם לתכנית העסקית ובהתאם לאופן בו בעל העסק יציג את הדברים.

כיום אתם כבר לא חייבים לעבור תהליך זה לבד. תוכלו לפנות ליועץ עסקי אשר יכין עבורכם את התכנית העסקית, יסייע לכם לקבל תנאי הלוואה מוטבים ויעזור לכם להציג את הדברים באור חיובי אל מול נציגי הבנק.

אריה כהן – למען העסקים הקטנים

לא קל לפתוח עסק בישראל, בעיקר כאשר חסר לך המימון הדרוש לכך. אריה כהן יהיה שם לצדכם על מנת לתת לכם את כל הכלים להצלחה. תהליך הייעוץ והליווי העסקי כולל לא רק יצירת תכנית עבודה אישית אלא גם :

  • פיקוח ובקרה על מימוש תכנית העבודה
  • ייעוץ ועזרה בהתמודדות עם הרשויות השונות
  • סיוע בגיוס אשראי מקרנות בערבות מדינה וקרנות נוספות
  • עזרה בתחומים כמו שיווק, תמחור וניהול תזרים מזומנים.

הלוואות לעסקים קטנים