MONEY MAKER

הסיבה שהגענו אל אריה כהן הייתה פשוטה: הרגשנו כי על אף הפעילות הרבה שנעשית בחברת Money-Maker וההצלחות הלא מבוטלות איננו מגיעים לתוצאות מספקות: המחזור יציב אך לא גבוה דיו, מתח הרווחים קטן מהנדרש, הלקוחות מזדמנים – דבר הגורם למאמצים רבים וחוסר זמן לאיתור לקוחות חדשים. התוצאה הייתה מתסכלת: תזרים מזומנים נמוך מהמצופה, יכולת גידול קטנה והליכה במקום. חיפשו וגם נפגשנו עם מספר "יועצים", "מומחים", "מאמנים". ההרגשה הייתה שבהרבה מאוד מקרים כיוונו אותנו למקומות שלא שם הייתה הבעיה. אריה כהן הפתיע אותנו: איש מעל גיל ה – 60 עם מרץ של בן – 20 . ניסיון חיים עסקי ויכולות מוכחות. שוחחנו עם מספר לקוחות כי – מי כמונו יודע ש "לכתר כתרים לעצמך" – זו לא בעיה גדולה. קיבלנו המלצות והתחלנו לעבוד. השינוי היה מידיי: מימון שהגיע באמצעות הקשרים של אריה. מיקוד אמיתי ומיידי בכיוון הנדרש להצלחה ובעיקר יכולת לכוון אל עבר מטרה ברורה. מסתבר שלדעת מה לא לעשות חשוב לא פחות מאשר לדעת מה כדאי לעשות.

במהלך התקופה שאנו אצל אריה העסק התחיל לייצר הצלחות נוספות: לקוחות קבועים – מול חוזים בינוניים וארוכים. הסכמים ברורים והגיוניים מול לקוחות ועוד. גם הגישה שלנו ללקוחות שהייתה נהדרת השתפרה: לאריה מסתבר יש שיטת עבודה ייחודית המתייחסת גם להיבטים המקצועיים וגם להיבטים האנושיים ביחסים מול לקוחות. אנחנו אומנם מלמדים אנשים איך לעבוד אבל תמיד יש מקום לגישות חדשות. שכללנו את מה שידענו והשמחה רבה.

אנו ממליצים: אם יש לכם עסק קטן, בינוני או גדול ואתם מעוניינים ל 'מקסם' אותו – אריה כהן הוא הכיוון הנכון. שאלות נוספות? 0523-504060 , רוני.

Money-Maker עוסקת מזה 20 שנה ב: גיוס, מיון, ליווי, הדרכה, אימון, יעוץ לאנשי מכירות, אנשי שירות, אנשי שיווק, בעלי עסקים ועוד. בין הלקוחות שלנו: עסקים קטנים, בינוניים, גדולים מכל קשת העסקים.

בקרו אותנו: http://www.money-maker.co.il/

הדרך שלי, ענת גונן, קוסמטיקאית

כאשר התחלתי את דרכי המקצועית לפני 4 שנים הייתי ממש קלולס בכל הקשור לשיווק, פרסום וקידום עצמי.

כאשר פתחתי את העסק לא ידעתי ממש מה זה אומר להביא לקוחות חדשים, ליצור מוניטין, לשמר לקוחות קיימים. עם הזמן הבנתי שזהו ידע שהוא חובה לכל מי שפותח עסק ורוצה להצליח לאורך זמן.

ניסיתי כל מיני תהליכים שיווקיים שלהפתעתי הרבה לא הניבו הרבה פירות למרות ההתאמצות הרבה, לא ידעתי בדיוק למה וניסיתי לגשש בעזרת האינטרנט איך הדברים בדיוק עובדים. עד מהרה התברר לי שללא ייעוץ ועזרה מקצועיים לא אוכל להגשים את החלום והיעד שאליו רציתי להגיע.

וכך החל החיפוש אחר יועץ שיווקי ועסקי שיעזור לי להגשים את יעדיי.

מצאתי את האתר של אריה אחרי המלצות רבות שקראתי עליו באינטרנט ומהאתר ישר התרשמתי שזהו האיש שהולך להוביל אותי קדימה וללמד אותי לדלג בקלילות מעל כל המכשולים.

מיד בשיחת הטלפון הראשונה הבנתי שמדובר באדם בעל גישה אופטימית וחיובית לחיים ולאחר שמסרתי לו את הנתונים השטחיים של העסק שלי הוא מיד אמר בטון בטוח שאני מסוגלת תוך 3 חודשים להכפיל את ההכנסות שלי ולהגיע אפילו למעבר לזה אם רק יחולו כמה שינויים קטנים.

הגישה והביטחון של אריה נתנו לי להאמין שהגעתי לאדם הנכון בזמן הנכון ושאני על הגל. קבענו פגישה ומשם הדרך לחזון נעשתה יותר ויותר ברורה.

היום אני נמצאת במצב שיש לי את כל הידע הדרוש על מנת לקדם את העסק שלי לאן שארצה ללא מאמץ רב ובעזרת כלים ונוסחאות שהיו חסרים קודם.

הכנסותיי היום הם מעבר למה שציפיתי וחשבתי להגיע בזמן כה קצר.

אני מאמינה שכל אדם הפותח עסק צריך ואפילו חייב שיהיו לו כלים ואדם כמו אריה שיראה לו את הדרך ובמיוחד את האמונה שבגללה הכל התחיל.

ענת גונן

קוסמטיקאית רפואית

www.anat-gonen.co.il

איילה – מכון לקוסמטיקה בע"מ

בשנת 2001 הפעלתי מכון קוסמטיקה בחדרה, זאת לאחר שנים רבות בהן עסקתי בהוראה. למדתי ביסודיות את המקצוע והשתלמתי בו בכל הזדמנות שיכולתי, עד אשר נחשבתי לקוסמטיקאית בכירה ומומחית בתחומה. אבל לנהל עסק לא כל כך ידעתי. היכרתי את אריה כהן אצל חברה למקצוע בתל אביב, והבנתי שיש לי על מי לסמוך.

כאשר התחלתי לקבל את החונכות המיוחדת של אריה כהן, ההכנסות שלי מהעסק הספיקו בקושי לכיסוי ההוצאות ולהחזר הלוואות. לא בכל חודש יכולתי להרשות לעצמי למשוך כסף ברמה של משכורת מתקבלת על הדעת לצורכי הבית.

אריה סיפק לי בתקופת החונכות מספר כלים חשובים שאני מקפידה ליישם עד היום, למרות העובדה שאני כבר לא נמצאת במסגרת החונכות כבר כ-6 שנים.

אני מקפידה לרשום בצורה מדויקת את כל הנתונים של הפעילות העסקית ועוקבת אחריהם. כאשר יש ירידה בנושא מסוים – אני מגבירה את הפרסום בו. אני נמצאת כל הזמן עם היד על הדופק ויודעת מה מתרחש בכל תחום של העסק שלי. במקביל, למדתי מאריה לפרסם בצורה נכונה ועקבית, להקדיש אחוז מסוים מההכנסות לפעולות קידום ולנסח נכון את מוצרי הפרסום שלי.

הגידול בהכנסות של העסק החל אמנם סמוך לתקופת החונכות, אולם התרחשה קפיצת מדרגה כאשר עברתי למקום חדש בקניון באור עקיבא. היום אני כבר פועל במסגרת של חברה בע"מ וההכנסה החודשית שלי מגיעה בממוצע לפי 5 עד פי 6 מזו שהייתה לפני 6 שנים. אני מעסיקה צוות לא קטן ומשתדלת להתרכז בניהול העסק ולא בעבודה מעשית בטיפולים קוסמטיים. אני מבצעת טיפולים רק כאשר הם מסובכים במיוחד או ללקוחות וותיקות במיוחד שרגילות רק אלי.

אני שואפת היום למצוא אנשים מתאימים שאוכל להכשירם לנהל את העסק בעצמם, ככל האפשר ללא מעורבות ישירה שלי, ואשמח להתפנות ולסייע לאחרים להקים עסקים מוצלחים משלהם. במיוחד, אשמח להשתלם אצל אריה כהן בשיטת החונכות שלו ולחנוך בעזרתה עסקים חדשים.

איילה

גלית ביטון

אריה היקר

הגעתי אליך לאחר בירור מעמיק כשחיפשתי יועץ עסקי לעסק שהקמתי ולשמחתי פגשתי איש מקצוע אמיתי, שהנחה אותי בכל הקשור להתנהלות הכספית שלי והדריך אותי להמשך דרכי העסקית.
הגעתי אליך מבולבלת בכל מה שקשור בכספים והייתי זקוקה להכוונה גם בנוגע לגיוס כספים אך גם באופן בו עלי להתנהל.
לימדת אותי שצריך לפעול להגדלת ההכנסות וזה חשוב יותר מצמצום ההוצאות, אני חשבתי הפוך וכך התנהלתי ולכן העסק לא המריא.
עזרת לי גם בגיוס כספים כשהעברת אותי לסניף בנק חדש בגבעת שמואל, סניף שבזכותך האמין בי ובהצלחתי ועזר לי בהלוואה שבזכותה העסק שלי צמח וגדל והתחיל להניב תוצאות.
כיום אני מנהלת בסניף זה את חשבוני העסקי ובקרוב גם את הפרטי, בסניף הבנק הזה עובדים אנשים נהדרים המקדישים תשומת לב ללקוח ומסייעים ככל יכולתם, הם מייעצים לי בכל הנדרש ומלווים אותי יד ביד להצלחה.
אריה, ללא ספק הצלת את העסק שלי ועשית את זה בנעימות, חריצות וחשוב מכל במקצועיות רבה, למדתי ממך המון ואני כבר צועדת בדרך הנכונה והעסק שלי כבר מרוויח, אני מאחלת לך שתעזור לעוד הרבה עסקים שנתקלים בקשיים וזקוקים למדריך מעולה ומקצועי ואשמח להמליץ עליך לכל לקוח פוטנציאלי.
יישר כוח והמון תודה,

גלית ביטון, מנהלת
דור אונליין
נייד: 0508367611

רוצים להתקדם?

לחצו כאן ומלאו פרטיכם

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם


קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל