ניתן להגיד כי יועץ עסקי הוא אחד השותפים להצלחה בכל עסק ששוכר את שירותיו. יזמים הרוצים להקים עסק חדש טוב יעשו אם יעברו את התהליך בליווי של יועץ עסקי מנוסה אשר ידע להתריע בפני סכנות, לבנות מודל עסקי ברור לעסק, לעזור בבניית התקציב, לייעץ בנושאים כמו שיווק והתמודדות עם רשויות המס, לעזור בקבלת מימון והלוואה מהבנק ועוד.

לעסקים קיימים היועץ העסקי יוכל לספק ייעוץ פיננסי הנועד להבריא את העסק ולחלץ אותו מן המצוקה שנקלע אליה. הייעוץ עוזר בשיפור הנזילות, ביצירת בקרה פיננסית ומקנה כלים והדרכה להתמודדות עם העובדים והבנקים.

יועץ עסקי להגדלת מכירות

לאחר שבניתם תוכנית עסקית יש לעבור לשלב הביצוע. בתום השיפוץ והזמנת הסחורה מתחיל השלב המאתגר ביותר והוא משיכת לקוחות לבית העסק. יועץ עסקי יכול לעזור לעסק חדש או קיים בנושאים כמו שיווק, פרסום והגדלת היקף המכירות. הדבר מתבצע על ידי :

  • בניית אסטרטגיה הכוללת יעדי מכירות, בונוסים, שיפור שיחת המכירה והגדלת אחוזי סגירה
  • הגדרת קהל היעד של המוצר או השירות
  • בחינת הדרכים המוכרות להגעה לקהל היעד הזה
  • העלאת פתרונות חדשים ויצירתיים לתהליך השיווק
  • הגדרת תקציב פרסום ושיווק ומיצוי מקסימלי שלו

על מנת לקבל ייעוץ וליווי פיננסי אשר יביא את העסק למיצוי הפוטנציאל המקסימלי שלו תוכלו לפנות כעת אל אריה כהן.

אריה כהן – יועץ עסקי לעצה חכמה

ממש כפי שאנו מקשיבים לרופא בזמן שאנחנו חולים וכפי שאנחנו מיישמים את ההמלצות של רואה החשבון שלנו – כך כדאי גם לקבל ייעוץ מטעם יועץ עסקי מוביל וללכת בדרך של התוכנית העסקית שלו. לאחר מספר פגישות והבנה נכונה של צרכי הלקוח אנו נשמח להעניק לכם תוכנית זו אשר תעזור גם בקבלת הלוואה מהבנק.

לאחר בחינה מעמיקה של העסק, של צרכיו ושל מצבו נוכל להגיש לכם תכנית מסודרת, להקנות לכם כלים חזקים להתמודדות עם כל מצב ולספר לכם את הסודות העומדים מאחורי השיטה המצליחה "שיטת השפע" אשר פותחה על ידי אריה כהן.

יועץ עסקי להגדלת מכירות