כל אחד מאיתנו זקוק מדי פעם לעצה טובה והדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בעסק שלך. כל החלטה בעסק עשויה להיות הרת גורל וכאשר מדובר בהחלטות משמעותיות עדיף שהן יעשו בהתאם לתכנית סדורה וממוקדת. ייעוץ עסקי לעסקים יאפשר לכם לסלול דרך ברורה לעבר הגשמת השאיפות והמטרות שלכם תוך התחשבות במצב הכלכלי הקיים ובחינה של היעדים הרצויים. הדבר יאפשר לכל עסק – ולעסקים קטנים ובינוניים בעיקר – להתמודד בהצלחה עם הסביבה התחרותית בה הם נמצאים. ליווי פיננסי מתודי וצמוד הוכח פעמים רבות כגורם מכריע אשר עושה את ההבדל בין כישלון להצלחה.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים

לכל עסק ישנם אספקטים שונים אשר יש לקחת בחשבון. אמנם כל תכנית מותאמת לתחום בו נמצא העסק ולסביבה העסקית שלו אך ישנם כמה קווים ברורים המשותפים לכל התכניות העסקיות :

  • הגדרת יעדים ברורה – עסקים רבים מתחילים לפעול בהקדם האפשרי בשאיפה להביא הכנסה במהירות אך הם שוכחים להגדיר יעדים. פירוט מדויק של היעדים לשנים הקרובות יאפשר לקבוע אבני דרך לבחינת מצב העסק, להגדיר מה ריאלי עבור העסק ומה לא, אילו פעולות יש לבצע על מנת להגיע ליעדים אלה וכו'.
  • תקציב – בניית תקציב המתבצעת בליווי של יועץ פיננסי מנוסה תאפשר לאתר את נקודות התורפה של העסק הזקוקות להתייחסות, לייעל את תזרים המזומנים על ידי צמצום עלויות, להציב מגבלות ברורות בהתאם ליכולות הכלכליות של העסק ועוד.
  • ההלוואה – חשוב לתכנן כראוי את לקיחת ההלוואה והאשראי מהגורמים השונים. ניהול נכון ומחושב של האשראי הינו מנוע הצמיחה של כל עסק בעוד ניהול לקוי של האשראי עשוי לפגוע בו פגיעה אנושה.

ייעוץ עסקי לעסקים עם אריה כהן – לא לוקחים סיכונים מיותרים

תמיד תוכלו לנסות להסתדר בכוחות עצמכם בעולם הכלכלי הסבוך של מדינת ישראל, אך למה לכם לסכן את עמל ידיכם וכספכם ?

אריה כהן ישמח להעניק לכם את השירות מקצועי והאמין ביותר בעולם הייעוץ העסקי. כאן תקבלו סיוע ויעוץ בנוגע לניהול נכון של תזרים המזומנים בעסק, ניהול מחושב של ההוצאות, עזרה בקבלת הלוואה בתנאים נוחים, שיפור השיווק של העסק ויצירת הזדמנויות עסקיות אשר ימנפו אתכם לעבר ההצלחה.

ייעוץ עסקי לעסקים