מה אנו יכולים להגדיר כשפע בעסקים?

מצב בו היקף המכירות גדל בהתמדה ובשיעורים משמעותיים. במקביל – גם הרווחים גדלים ובשיעורים גבוהים עוד יותר. כל המרכיבים המשקפים את פעילות העסק נמצאים במצב של שיפור מתמשך. זהו בהחלט תיאור שכל בעל עסק ישאף להגיע אליו ולממש אותו! "שיטת השפע" נותנת בידיכם את הכלים לעשות זאת!

איך זה עובד?

הכל מתחיל בתכנון מקיף הכולל התייחסות למספר רמות של טווחי זמן בו-זמנית. חזון ושאיפות חייבים לתרגם לתכנית רב שנתית, תכנית שנתית ותכניות עבודה מפורטות. 

בהכנת התוכנית העסקית מביאים בחשבון את האמצעים העומדים לרשות העסק כולל כוח אדם, ציוד, חומרים וכסף וכאשר חסר כסף – מתכננים קבלת הלוואות.

כאשר מקפידים, כל הזמן, ליצור שיווי משקל בין מרכיבי התכנון השונים וטווחי הזמן השונים של התכניות – נוצר מצב קבוע של התקדמות, אשר בדרך כלל הוא מלווה בשיפורים בכל המרכיבים הכלכליים של העסק.

לכל עסק מותאמת תכנית לימודים אינדיבידואלית במסגרתה מקבל המנהל או הבעלים יידע מרוכז בתחומים הרלוונטיים לו ובהתאם לאבחון המתבצע בתחילת החניכה. 

כל הנושאים הנלמדים מבוצעים הלכה למעשה במהלך ההכשרה, ונבדקת יכולת המנהל בהטמעתם בעסק. בסופו של התהליך יודע המנהל לקשור בין הנושאים השונים וליצור בעסק מצב מתמשך של שפע, ולכך הרי מכוונת השיטה.

 

רוצים להתקדם?

לחצו כאן ומלאו פרטיכם

השאירו פרטים

ואחזור אליכם בהקדם


קידום ושיווק בגוגל קידום ושיווק בגוגל